pc building simulator 2 bu yil icerisinde cikacak 2z9WmIRh
pc building simulator 2 bu yil icerisinde cikacak 2z9WmIRh

PC Building Simulator 2 Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

PC Building Simulator, 2019 yılının başında uzun erken erişim döneminden çıktığında görece olarak yılın hit oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Oyun bu kadar başarılı olunca bir devam oyununun gelmesi de kaçınılmaz oldu. Belirtilene göre, PC Building Simulator 2 bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek.

TechSpot tarafından aktarılan habere göre, PC Building Simulator 2, ilk oyundan farklı olarak birkaç alanda iyileştirme sunarken orijinal oyunun temel yapısı korunmuş. Bununla birlikte oyunda bulunan bilgisayar bileşenlerinin grafiksel doğrulukları iyileştirilmiş ve daha sürükleyici bir deneyim sağlanmış.

Oyunda Intel, AMD, NVIDIA ve bir dizi butik üretici de dahil olmak üzere 45’ten fazla markanın 1.200’ün üzerinde bilgisayar parçası bulunuyor. Geliştirici stüdyo, oyundaki donanımların gerçek hayattakilerle birebir olduklarını ifade ediyor. Ayrıca yeni oyunda daha fazla kişiselleştirme seçeneği ve RGB aydınlatmalı parçalar oyuncuların kullanımına sunuluyor.

PC Building Simulator 2 ayrıca tamirhane deneyimine odaklanan ve 30 saatten fazla oyun süresi vaat eden bir kariyer modu ile birlikte geliyor. Basın açıklamasına göre, bu yeni kariyer modu yıllar boyunca alınan topluluk geri bildirimlerini içeren geliştirilmiş ve genişletilmiş bir özellik seti ekleyerek orijinal kariyer modundan farklı bir deneyim sunacak.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.