overwatch 2 resmen kapida betaya nasil katilim saglanir PAlLXbbb
overwatch 2 resmen kapida betaya nasil katilim saglanir PAlLXbbb

Overwatch 2 Resmen Kapıda! Beta’ya Nasıl Katılım Sağlanır?

Blizzard Entertainment’ın ilk çıktığında Team Fortress 2 benzeri olarak anılan Overwatch oyunu, oyuncular arasında eskiden daha popüler olsa da hâlâ niş bir kitleye sahip. Blizzard’ın sevilen oyununun devamı olan Overwatch 2, bildiğiniz gibi 2 yıl öncesinden duyurulmuştu.

Overwatch 2’nin çıkışının yaklaşmasıyla birlikte oyun bir beta testi sürecine girdi. Biz de sizlere önce Overwatch 2’nin genel hatlarından bahsedip daha sonrasında Beta sürecine nasıl katılabileceğinizi anlatacağız.

Overwatch 2’de bizleri nasıl değişiklikler bekliyor?

Aslında bunu sizlere daha önceki şu içeriğimizde anlatmıştık. Özetleyecek olursak Overwatch 2, tabii ki grafiksel yükseltmeler barındıracak. Oyunun geliştiricisi, ilk oyunun tabanını bölmek istemediğinden iki oyunun birbirine benzeyeceğini ve oynanışın büyük ölçüde benzer olacağını söylemişti. Oyuna dört yeni oynanabilir karakter geleceği de söyleniyor.

Overwatch 2 betasına nasıl katılım sağlanır?

Yarından itibaren Battle.net hesabını Twitch profiline bağlayan ve Blizzard’ın seçtiği yayıncılar listesinden en az dört saat Overwatch 2 izleyen herkes beta’ya erişim kazanabilecekler. Onaylı yayıncıların listesini burada bulabilirsiniz.

Betada oyuncular 33. kahraman Sojourn’a, tüm yeni kahraman güncellemelerine, yeni Push oyun moduna ve klasik ama güncellenmiş beşe beş savaş moduna göz atabilecekler. Maalesef şu anda beta yalnızca PC oyuncularına açık olacak ancak Blizzard gelecekte konsol oyuncularına Overwatch 2 beta testi açmayı da planlıyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.