Oscar’lı Yönetmen Ridley Scott, Kısa Filmi Behold’u Samsung Galaxy S23 Ultra ile Çekti
0

Oscar’lı Yönetmen Ridley Scott, Kısa Filmi Behold’u Samsung Galaxy S23 Ultra ile Çekti

Şub 02 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Alien Covenant, Gladiator ve The Martian gibi filmlerin dünyaca ünlü Oscar ödüllü yönetmeni Ridley Scott ve Güney Kore sinemasının korku ve gerilim dalındaki ünlü yönetmeni Hong-jin Na, yeni Galaxy S23 Ultra’nın ileri teknoloji kamera özelliklerini kullanarak iki kısa film çekti.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 cihazlarının yer aldığı bugüne kadar geliştirilmiş en güçlü Galaxy S Serisi, yapay zeka teknolojisine sahip kamerası, şık ve etkileyici tasarımının yanı sıra ileri teknolojik özellikleriyle standartları yeniden belirlemek istiyor.

Samsung, yeni Galaxy S Serisi’nin bugüne kadarki en güçlü kamerası ile herkese kendi yaratıcılığını keşfetme özgürlüğü sunuyor. Kullanıcılar, ileri teknolojiler ve yapay zeka (AI) desteğiyle, en karanlık ortamlarda bile gündüz kalitesinde Nightography özellikli gerçek film karelerini aratmayan videolar da çekebiliyor.

Galaxy S23 Ultra’nın efsanevi kamerasını deneyimlemek üzere yaşayan en önemli yönetmenlerden biri olan Ridley Scott, ‘Behold’ isimli kısa bir film çektiğini açıkladı. Samsung’un 1 Şubat’ta gerçekleşen ‘Unpacked’ etklinliğinde Güney Kore sinemasının korku ve gerilim filmleri ile tanınan ödüllü yönetmeni Hong-jin Na da Galaxy S23 Ultra’nın kamerası ile ‘Faith’ adlı bir kısa film çektiğini duyurdu.

Galaxy S23 Serisi ilhamını doğadan alan Phantom Black, Cream, Green ve Lavender olmak üzere dört farklı mat renk seçeneğiyle sunuluyor. Yeni Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 akıllı telefonlara sahip olmak isteyenler, çevrimiçi satış kanalları, operatörler ve https://shop.samsung.com/tr/ üzerinden avantajlı ön satış kampanyaları ile ilgili bilgi alabiliyor ve sipariş verebiliyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın