oppo find x6 pro uc adet 50 mp kamera ile gelebilir A5nSbmRY
oppo find x6 pro uc adet 50 mp kamera ile gelebilir A5nSbmRY

Oppo Find X6 Pro Üç Adet 50 MP Kamera İle Gelebilir

Oppo Find X6 Pro hakkında sürekli yeni söylentiler çıkıyor. Çıkan en son söylentiler ise telefonun kamera kombinasyonu hakkında. İddia edilen bilgilere göre Find X6 Pro, arka tarafında üç adet 50 megapiksel kamera ile gelecek. Bu kameraların sensörlerinin ise Sony üretimi olması bekleniyor.

Bu sensörlerden en önemlisi 7P lensli ve OIS destekli 1″ IMX 989 olacak. Ultra geniş sensör ise IMX890 barındırıyor. Üçüncü modül ise 2,7x optik yakınlaştırma ve OIS özellikli bir IMX890.

Önceki sızıntılar, Find X6 Pro’da Snapdragon 8 Gen 2 veya Dimensity 9200 çipset yer alacağını iddia ediyordu. Ayrıca telefonda QHD+ çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6.7″ AMOLED ekran olacak. Peki siz Find X6 Pro modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.