OnePlus Pad Tanıtıldı, İşte Özellikleri
0

OnePlus Pad Tanıtıldı, İşte Özellikleri

Şub 07 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

OnePlus tarafından OnePlus 11 ve OnePlus 11R akıllı telefonların küresel lansmanı sırasında OnePlus Pad adlı tablet de duyuruldu. Peki, OnePlus Pad özellikleri neler?

OnePlus Pad, “Star Orbit” adlı bir tasarım dili de dahil olmak üzere bir amiral gemisi tabletten isteyebileceğiniz her şeyi sunuyor. Tablet gücünü MediaTek Dimensity 9.000 çipsetinden alıyor.

Ön tarafta Dolby Vision HDR ve 144Hz yenileme hızına sahip 11,6 inçlik bir ekran bulunuyor. Ek olarak, kullanıcılar ayrıca mıknatıslar aracılığıyla takılan eksiksiz bir klavye ve dokunmatik yüzeye sahip olabilecekler. Tablet ayrıca OnePlus Stylo adlı bir kalemi de destekliyor.

Cihazda 9.510 mAh gibi büyük bir batarya var. Bu sayede şirkete göre 14,5 saate kadar video oynatma elde edilebilecek. Pili 67 watt’lık bir SUPERVOOC şarjı kullanarak doldurmak mümkün olacak. OnePlus’ın tabletinin 1 aylık bekleme süresine sahip olduğunu iddia ettiğinin de altını çizelim.

OnePlus Pad Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sadece Abyss Green renginde satışa sunulacak olan OnePlus Pad’in fiyatı hakkında şu an için herhangi bir bilgi yok. Şirket ayrıca ön siparişlerin Nisan ayında Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Hindistan’da nasıl başlayacağını belirtiyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın