OnePlus Buds 2 Pro Tanıtıldı
0

OnePlus Buds 2 Pro Tanıtıldı

Paylaş

OnePlus 11 ile birlikte OnePlus Buds 2 Pro kablosuz kulaklıklar da görücüye çıktı. OnePlus Buds 2 Pro, telefona benzer bir renk şemasına sahip ve önceki nesle göre yükseltmeler sunuyor.

Kulaklıklar, Dynaudio ayarı denen ve daha iyi bir dinleme deneyimi sunacağını iddia ettiği teknoloji ile birlikte geliyor. Kulaklıklarda genel olarak daha iyi ses vermesi gereken 11 mm’lik bir woofer ve 6 mm’lik bir tweeter da var. Şirket bu sürücüleri “MelodyBoost” olarak adlandırıyor ve zengin bir bas sağlayacaklarını iddia ediyor. Daha basit bir deyişle, bir parçadaki tüm frekansların keyfini, biri diğerini bastırmadan çıkarabilmeniz sağlanıyor

Buds 2 Pro’nun tasarımı değişmeden kalıyor. OnePlus, her subwoofer kubbesi için bir kristal polimer diyafram kullanmaya karar vermiş ve ayrıca ayrı bir kubbe ve kenar tasarımı var. Şirkete göre bunun nedeni, ses performansının özellikle alt ve orta tarafta daha iyi olacak olması.

Son olarak Buds 2 Pro, daha iyi bir düşük frekans yanıtı için woofer içinde bir silikon kenara sahip. Kulaklıklarda sesi daha da fazla ayarlamak için standart ekolayzır setiniz bulunur.

Yeni kulaklıklar yeşil ve siyah renklerde satışa sunulacak. Fiyatlandırma ve çıkış tarihi ise hala belli değil.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın