OnePlus 11’in Işıklı Konsept Modelinden İlk Görüntüler Geldi
0

OnePlus 11’in Işıklı Konsept Modelinden İlk Görüntüler Geldi

Şub 21 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Geçtiğimiz ay yeni amiral gemisi serisi 11’i tanıtan OnePlus, telefonların sahip olduğu özelliklere rağmen tasarım konusunda “fazla sade” olduğu için bazı kullanıcılar tarafından eleştirilmişti. Sadece yeşil ve siyah renk seçenekleriyle sunulan telefon, kamera kısmında kullanılan tasarımla telefonu almayı düşünen bazı kullanıcıları bile kendinden soğutmuştu.

Bugünse OnePlus, yaptığı yeni bir açıklamada OnePlus 11’in çok daha havalı görünen konsept telefonunu ilk kez duyurdu. Telefonun tasarımıysa geçtiğimiz Mart ayında tanıtılan Nothing Phone 1’e oldukça benziyor.

Telefonun arkası mavi LED’lerle kaplı olacak

OnePlus, bugün yaptığı duyuruda yeni konsept telefonu OnePlus 11 Concept’in ilk fotoğraflarını paylaştı. Arka tarafı mavi LED’lerle kaplı olan telefonun sıradışı kamera bölümünde de yuvarlak bir LED bulunacak. Ancak yayınlanan ilk görsellere bakılırsa telefonun tasarımında LED’ler dışında pek de bir değişiklik olmayacak. Keza OnePlus 11’in en çok eleştiri alan yuvarlak kamera bölümünün bu modelde de yer aldığını görüyoruz.

Ayrıca bu konsept telefon şimdiden Twitter ve Reddit’te pek çok kullanıcı tarafından “çakma” tasarımı nedeniyle eleştirilmeye başlandı bile. OnePlus 11 Concept’in yeni LED şeritleri pek çok insana geçtiğimiz yıl tanıtılan ve piyasaya sürülen Nothing Phone 1’in sıradışı tasarımını hatırlattı. Nothing Phone 1, arkasında yüzlerce işlevsel LED bulunduran ve bu LED’lerin özelleştirilebildiği ilk telefon olarak tarihe geçmiş ve markanın imzası haline gelmişti.

OnePlus yetkilileri telefonun tam duyurusunun önümüzdeki hafta Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde yapılacağını açıkladı. Telefonun teknik özellikleri ve OnePlus 11’ile (LED’ler dışında) arasındaki fark ise henüz bilinmiyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın