Nothing Phone (2) işlemcisi belli oldu! İşte ilk bilgiler
0

Nothing Phone (2) işlemcisi belli oldu! İşte ilk bilgiler

Şub 28 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Şeffaf tasarımlı arka kapağıyla akıllı telefon dünyasında gündem olmayı başaran Nothing Phone (1)’in halefi MWC 2023’te görücüye çıktı. Nothing CEO’su Carl Pei tarafından yapılan açıklama sonrasında Nothing ve Qualcomm arasında ortaklık kuruldu. Nothing Phone (2) Snapdragon 8’den gücünü alacak.

Nothing Phone (2), Snapdragon 8 ile duyurulacak

Nothing, Barcelona’da düzenlenen MWC 2023 fuarında önemli demeçler verdi. Şirketin açıklamasına göre ikinci telefon Nothing Phone 2, bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Yeni cihaz, gelişmiş yapay zeka özelliği ve oyunlarda daha gerçekçi yansımalar için ray-tracing destekleyen Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden gücünü alacak gibi duruyor.

MWC 2023 fuarında resmi olarak yer almayan Nothing, konferansta yeni telefonunu göstermeyi tercih etmedi. Şirket, yaklaşmakta olan cihazla ilgili ayrıntıları ortaya çıkarmak için yonga seti ortağı Qualcomm’un standında boy gösterdi.

Yeni Nothing Phone hakkında henüz farklı bir bilgi paylaşılmadığını belirtmek gerekiyor. Snapdragon 8 destekli olacağı belirtilen model, yıl içerisinde gün yüzüne çıkarılacak. Bundan dolayı da 2023’ün en güçlü modellerinden biri olacak.

OnePlus’ın da kurucusu olmasıyla bilinen Nothing CEO’su Carl Pei, teknoloji dünyasına eğlence ve heyecan katmak amacıyla 2020 yılında Nothing’i duyurdu. Şirketin stratejisi, farklı bir tasarım dili geliştirmek üzerine kurulu. Bu tasarım, Nothing Phone 1 ve Nothing Ear 1’de kendini gösterdi.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın