mutlaka yapmaniz gereken 10 iphone ayari Iz1H1D1S
mutlaka yapmaniz gereken 10 iphone ayari Iz1H1D1S

Mutlaka Yapmanız Gereken 10 iPhone Ayarı!

iPhone vs iOS işletim sistemini kullandığınız her cihazı daha da keyifli kullanmanızı sağlayacak ayarlar bu videomuzda.

Özellikle son yayınlanan iOS 15.4 güncellemesi ile iPhone’lar pek çok kullanışlı özelliğe ve özelleştirilebilir düzenlemelere sahip oldu. Pek çok iOS kullanıcısı bu özelliklere ve düzenlemelere hakim değil ancak bu en kullanışlı iOS özelliklerini kullanmaya başladığınız zaman hem daha verimli hem de daha keyifli bir iPhone deneyimi yaşayabilirsiniz.

Denetimli erişim, fotoğraf formatı, uygulama içi puan ve yorum, renk körlüğü ayarları, kontrast, beyaz nokta azaltma, arka planda uygulamaları yenileme, sürüş modu, bilinmeyen arama özellikleri ve hareket ayarları nasıl yapılır gelin yakından bakalım. İyi seyirler!

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.