mutant year zero road to eden ucretsiz oldu YhnKbSPp
mutant year zero road to eden ucretsiz oldu YhnKbSPp

Mutant Year Zero: Road to Eden Ücretsiz Oldu

Epic Games Store tarafından verilen oyun hediyelerinin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi ise Second Extinction’ın yerini normalde 89 TL değerindeki Mutant Year Zero: Road to Eden almış durumda.

Hitman ve Payday’in eski tasarımcılarını içeren ekipten çıkan sıra tabanlı strateji türündeki oyunda insanlık, iklim değişikliği, nükleer savaş ve salgın hastalıklarla yok edilmiş halde ve mutant ekibiniz Bölge’de hayatta kalmak zorunda. Mutant Year Zero: Road to Eden sıra temelli dövüşü gerçek zamanlı keşif, hikaye, gizlilik ve strateji ile birleştiren bir taktiksel macera oyunu.

Oyunun açıklaması şu şekilde: “Tabii ki dünya sona eriyor. Artık her şey bitti ve Dünya üzerinde durgunluk hakim. Doğa, yıkık şehirleri istila etti. Rüzgar boş caddeleri süpürüyor, mezarlıklara dönüştürüyor.

Tüm insanlar ortadan kalktı. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar, kurtuluş veya sadece yiyecek bir şeyler arayışında medeniyetin kalıntıları arasında dolaşıyor. Hayatta kalabilmek için, siz ve arkadaşlarınız Bölgeyi keşfetmek için dışarı çıkmayı göze almalısınız. Yine de, belki hepsi saçmalık.”

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit ve üzeri
  • İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 580 / AMD Radeon HD 7870 (Direct X 11)
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Mutant Year Zero: Road to Eden hediyesi 23 Aralık saat 19:00’a kadar devam edecek. Bakalım sıradaki oyun hangisi olacak?

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.