MSI Sanal Etkinliği MSIology: The Leap to Singularity ile RTX 40 Serisi Laptoplar Tanıtılıyor
0

MSI Sanal Etkinliği MSIology: The Leap to Singularity ile RTX 40 Serisi Laptoplar Tanıtılıyor

Şub 02 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

MSI, yepyeni laptoplarını “MSIology: The Leap to Singularity” sanal etkinliği ile tanıttı. Son çıkan NVIDIA GeForce RTX 40 serisi GPU’lar ve 13.Nesil Intel Core HX serisi CPU’ya kadar işlemciyle donatılan bu ürünler şimdi ön siparişle erken satın alanlara hediyeler kazandırıyor.

MSI, mükemmellik ve birinci sınıf deneyim için çabalarını sürdürdüğünü belirtiyor. MSI Notebook Global Satış ve Pazarlama Direktörü Derek Chen, “Üst sınıf laptop trendlerine öncülük etmeyi sürdürüyoruz!” dedi.

MSI, CES 2023’te ödül alan Stealth 16 Studio ve Stealth 14 Studio modellerini duyurmuştu. Her iki model de saf beyaz ve yıldız mavisi renk tasarımı ile geliyor. Alüminyum-magnezyum alaşımlı gövdeye sahip Stealth 16 Studio, 2 kg’dan daha hafif ve 2 cm’den daha ince.

Stealth 14 Studio, MSI’ın buhar odası termal tasarımına sahip ve bu da onu hareket halindeyken bile etkileyici bir oyun deneyimi ve multitasking görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilen en güçlü 14 inç oyun laptoplarından yapıyor.

Linus Tech Tips’ten Linus Sebastian’a göre “MSI’nin yeni ve evrimleşmiş Stealth Studio serisi ile bir şerit seçmenize gerek yok. İçerikleri oluşturabilir, tüketebilir, oyun oynayabilir ya da yalnızca eğlenebilirsiniz. İstediğiniz her yere giderler!”

Stealth 16” ve 17” modellerinin Mart ayında raflarda olması beklenirken, 14” modelinin raf tarihi henüz belli değil.

Ödül sahibi Titan GT77 HX, güçlü i9-13980HX işlemci ve GeForce RTX 4090’a kadar masaüstü ekran kartı ile birlikte özel MSI OverBoost Ultra teknolojisine sahiptir. 8 adet P-Core performans çekirdeği, iş yüküne bağlı olarak 5,2 GHz frekansa kadar çıkabilir. Ayrıca Titan GT77HX, şu anda bir laptop bilgisayarda bulabileceğiniz en kaliteli panellerden olan dünyanın ilk 4K/144Hz MiniLED ekranına sahip.

Raider GE serisi, aerodinamik spor arabalardan esinlenmiş yepyeni bir kasa ile geliyor. Geliştirilen ve yenilenen Matrix ışık çubuğu, yeni Raider GE’nin daha zarif ve seçkin görünmesini sağlıyor.

MSI, Raider GE78 HX’in özel sürümünü yenilikçi bir akıllı Touchpad ile güncelledi. Dokunmatik yüzeye sık kullanılan işlevlere ait kısayol tuşları ve özelleştirilmiş komut desteği eklendi.

Bu iki model 1 Şubat itibariyle ön siparişe açıldı.

Her gün oyun için yepyeni model Cyborg 15 ile tanışın. İç mekaniğini görebileceğiniz yarı saydam cam elyaftan üretilmiş kasa tasarımıyla cyborg 15, en yeni grafikler ve işlemcilerle fütüristik bir bilim-kurgu temasına sahip. Oyundan bir gün bile vazgeçmeyenler için ideal bir seçenek.

Cyborg 15’in Mart ayında raflarda olması bekleniyor.

Yine Mart ayında Türkiye’de olması beklenen en yeni Creator Z17 HX Studio, 13. nesil Intel HX serisi işlemcilerin ve NVIDIA RTX 40 serisi GPU’ların gücünü maksimum seviyeye taşıyan Buhar Odası Soğutucu termal tasarımıyla geliyor.

Ödüllü MSI Pen 2, her zamankinden daha hızlı bağlantıya sahip yeni MPP2.6 Teknolojisini kullanır. Gerçek kağıda yazar gibi kullanabileceğiniz MSI Pen 2, aynı zamanda normal bir kalem gibi kağıt üzerine de yazabilir.

MSI, 1 kg’dan hafif ve ince tasarımıyla yepyeni Prestige 13 Evo’yu duyurdu. 75WHr uzun batarya ömrü ile uzun bir toplantı günü veya seyahat için ideal bir seçenek.

Ayrıca 16 inçlik bir versiyonu da mevcut. Prestige 16 Studio, GeForce RTX 40 Serisi laptop GPU ile geliyor ve NVIDIA Studio onayına sahip. Bu iki ürünün de Mart ayında stoklarda olması bekleniyor.

Modern Serisi de günlük moda ifadesini yakalamak için yeniden tasarlandı. Yepyeni İş ve Üretkenlik laptoları birçok farklı talebi karşılamak ve günlük işlerinizde başarınızı desteklemek için yanınızda. Bu serinin de Mart ayında stoklarda olması bekleniyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın