moving out ucretsiz oldu GjX18xla
moving out ucretsiz oldu GjX18xla

Moving Out Ücretsiz Oldu

Epic Games Store gizemli oyun etkinliğinin on ikinci gününde geliştiriciler SMG Studio ve Devm Games’e ait olan 70 TL değerindeki Moving Out oyununu ücretsiz olarak hediye ediyor. Oyun, 24 saatin ardından Mages of Mystralia’nın yerini almış durumda.

Moving Out, “kanepeden eşli oynatma” kavramına yeni bir anlam getiren absürt esaslı bir taşıma simülatörü olarak açıklanıyor. Oyunda sertifikasını yeni almış bir Eşya Düzenleme ve Taşıma Teknisyeni olarak kalabalık Packmore’dan taşınıp gitmeniz gerekiyor.

Oyunun açıklaması şu şekilde: “Eşya sektöründe heyecan verici bir kariyere hazır mısın? Sertifikasını yeni almış bir Eşya Düzenleme ve Taşıma Teknisyeni olarak kalabalık Packmore kasabası boyunca taşıma işlerini üstleneceksin. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir ama bu azimli ekip için hiçbir görev aşırı tehlikeli veya tuhaf değil. Şirketini göklere çıkar, renkli özelleştirilebilir karakterleri işe al ve kasabanı eşya tehlikesinden kurtar!”

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64 bit) veya Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 veya AMD Phenom II X2 550
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel UHD 630 veya Radeon Vega 8
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Moving Out’u 29 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize kattığınızda oyun tamamen sizin olacak.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.