Motorola Moto G Stylus Özellikleri Ortaya Çıktı
0

Motorola Moto G Stylus Özellikleri Ortaya Çıktı

Paylaş

ABD merkezli teknoloji devi Motorola, yeni telefonlarıyla sektörde iddialı olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin bu yıl içerisinde bizlerle buluşturmasını beklediğimiz telefonlardan biri de yeni Moto G Stylus’tu.

Genova’ kod ismiyle anılan ve XT2315 model numarasına sahip olduğu belirtilen telefon hakkında şimdi de yeni bilgiler ortaya çıktı. Merakla beklenen telefon, Geekbench’te listelendi. Buradan gelen bilgiler, telefonun tek çekirdekte 348, çoklu çekirdekte ise 1329 puan aldığını ortaya koydu. Listeleme ayrıca, telefonda yer alacak bazı önemli özellikleri de bize gösterdi.

Moto G Stylus, Android 13, 4 GB RAM ve sekiz çekirdekli işlemciyle gelebilir

Geekbench’ten gelen görüntülere göre yeni Moto G Stylus, Android 13 ile birlikte kutudan çıkabilir. Bunun yanı sıra telefonda 4 GB RAM yer alabileceği de görülebiliyor. Ancak daha önceki sızıntılar, RAM’in 6 GB’a, depolamanın da 256 GB olabileceğini ortaya koymuştu.

Bunun yanı sıra Moto G Stylus’un 1,80 GHz altı çekirdeğe ve 2 GHz çift çekirdeğe sahip sekiz çekirdekli bir işlemciden güç aldığı görülüyor. Bu işlemcinin MediaTek’ten Helio G85 veya G88 olabileceği de söylentiler arasında.

Daha önce de telefonun tasarımı sızdırılmıştı

Geekbench listelemesinin bize telefon hakkında sunduğu bilgiler bu kadar olsa da yakın zamanda başka sızıntılar da gördük. Bu sızıntılardan biri de OnLeaks kaynaklıydı ve telefonun tasarımını gösteriyordu. Yukarıdan görebildiğiniz bu sızıntı, telefonun delikli bir ekran tasarımıyla gelebileceğini ve arka tarafta ise çift kamera kurulumu görebileceğimizi göstermişti. Arkada 50 MP’lik kameranın yer alacağı da ortaya çıkan bilgiler arasındaydı.

Bunun yanı sıra Moto G Stylus’ın bir kalemle gelmesi bekleniyor. Ayrıca geçen yılki modelde olduğu gibi yine parmak izi okuyucusunun yan taraftaki güç düğmesine entegre edileceği söyleniyor. Siyah ve gri renk seçenekleri, 4G ve 5G olmak üzere iki versiyon da telefonla ilgili beklenen diğer önemli unsurlardan.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın