Midnight Suns Deadpool ek paketinin videosu yayınlandı!
0

Midnight Suns Deadpool ek paketinin videosu yayınlandı!

Paylaş

Marvel evreninde geçen bir sıra tabanlı rol yapma oyunu olan Midnight Suns, geçtiğimiz aylarda çıkışını gerçekleştirdi. Eğlenceli senaryosu ve dövüş sisteminin taktiğe dayalı olmasıyla pek çok oyuncu tarafından sevilen yapım için, önümüzdeki günlerde yeni bir ek paket piyasaya sürülecek. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Midnight Suns’a Deadpool ekleniyor!

Oyunun yayıncısı olan 2K, Deadpool ek paketini eğlenceli bir video ile duyurdu. Videodan gördüğümüz kadarıyla ek paket ile birlikte oyuna pek çok yeni içerik eklenecek. 26 Ocak tarihinde piyasaya çıkacak olan Deadpool DLC’si, oyuna yeni kozmetik ürünleri, yeni düşmanlar, farklı oynanış stilleri ve Deadpool’un özel projesi ”Food Truck” ekleyecek.

Eklenti ile gelen görevler ”Spidermaaaans” görevini yaptıktan sonra erişilebilir olacak. Ancak Deadpool’u kendi takımınıza eklemek isterseniz ek paketi satın aldıktan sonra ”A Man of Culture” görevini tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca Deadpool eklentisi, oyuna gelecek dört ek paketten ilki olacak. Gelecekte Venom, Morbius ve Storm da oyuna dahil edilecek.

Midnight Suns, 2 Aralık 2022 tarihinde piyasaya çıkan bir süper kahraman sıra tabanlı strateji oyunudur. XCOM’un yapımcıları olan Firaxis Games tarafından geliştirilen oyun, çıktığından bu yana pek çok oyuncu tarafından sevildi. Sıra tabanlı sistemi sayesinde oyun, alışılmış süper kahraman yapımlarından farklı hale geliyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın