Microsoft Teams İçin Yeni Video Filtreleri Geliyor
0

Microsoft Teams İçin Yeni Video Filtreleri Geliyor

Şub 01 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Skype ve Zoom yıllardır çeşitli video filtreleri sunsa da Teams bu konuda geride kaldı. Microsoft sonunda Teams için de yeni video filtreleri sunmaya başlıyor. Aslında Teams’deki video filtreleri tam olarak yeni değil.

Teams masaüstü uygulaması, parlaklığı kontrol etme yeteneği gibi bazı temel şeyleri değiştirmenize olanak tanıyor ancak Teams’in en yeni video filtreleri tüm deneyimi başka bir düzeye taşımayı hedefliyor. Teams kullanıcıları, parlaklık denetleyicisinin yanı sıra video akışı deneyimini geliştirmek için farklı Çerçeveler ve Stiller ekleyebilecek.

Microsoft Teams, kullanıcıların katılma öncesi ekranda hızlı tepsiden video filtreleri uygulamasına olanak tanıyor. Toplantı araç çubuğundan bir toplantıya katıldıktan sonra da bu görsel efektleri uygulamak mümkün ancak bu özelliği kullanmak için Genel Ön İzleme’de olmanız gerekiyor.

Video filtreleri, Microsoft ve üçüncü taraf iş ortakları tarafından geliştirilen uygulamalar olarak mevcut. Sonuç olarak video filtrelerinin uygulanması, uygulamaları yüklemek için onayınızı gerektirecek. Görsel efektlerin hem Windows hem de macOS’ta deneyebileceğinizi de belirtelim.

Microsoft Teams video filtrelerinin Şubat ayında genel kullanıma sunulmasını planlıyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın