microsoft swiftkey ios platformuna geri dondu qfhp2Ez9
microsoft swiftkey ios platformuna geri dondu qfhp2Ez9

Microsoft SwiftKey, iOS Platformuna Geri Döndü

Microsoft sürpriz bir karara imza atarak SwiftKey uygulamasını bir kez daha iOS mobil işletim sistemine geri getirdi. Şirket Eylül ayında resmi bir açıklama ile uygulamayı Apple App Store‘dan çıkarmıştı. Bu durum iOS’un varsayılan klavyesine daha iyi alternatiflerden biri olduğu için pek çok kişiyi hayal kırıklığına uğratmıştı. Şimdi ise şirket fikrini değiştirmişe benziyor.

Microsoft Office Ürün Grubu Başkan Yardımcısı tarafından yakın zamanda atılan bir tweet, SwiftKey’in gerçekten de Apple kullanıcıları için geri döndüğünü ve hatta gelecekte yeni özelliklere kavuşacağını doğruluyor.

Bir şirket sözcüsü, kullanıcıların geri bildirimleri nedeniyle teknoloji devinin iOS için SwiftKey’i geri getirdiğini ve platform desteğini yenilediğini açıkladı. Ayrıca Microsoft, gelecekte SwiftKey’e büyük yatırım yapmak niyetinde.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.