mediamarkt sahane cuma firsatlari basladi ZrbFFAjg
mediamarkt sahane cuma firsatlari basladi ZrbFFAjg

MediaMarkt Şahane Cuma Fırsatları Başladı

MediaMarkt, aylardır beklenen Şahane Cuma fırsatlarını bugün başlatıyor. Pazartesi gününe kadar devam edecek ve MediaMarkt mağazalarıyla mediamarkt.com.tr ve mobil uygulamada geçerli olacak kampanya kapsamında binlerce üründe şahane fırsatlar düzenlenecek. Kampanyada öne çıkan ürünler arasında oyun konsolları, kulaklıklar, ütüler ve dizüstü bilgisayarlar gibi çeşitli kategoriler bulunuyor.

Yılın neredeyse tamamında çeşitli kampanyalar gerçekleştiren MediaMarkt, şahane fırsatlar düzenlediği Kasım ayını, “Şahane Cuma” ile taçlandırmaya hazırlanıyor. Teknolojiseverler tarafından aylardır beklenen kampanya, bugün başlayıp 28 Kasım Pazartesi gününe dek sürecek.

MediaMarkt’ın Şahane Cuma kampanyasında çeşitli kategorilerden binlerce üründe şahane fırsatlar düzenlenecekken dikkat çeken bazı ürünler ve fiyatlarıysa şöyle:

  • Apple MME73TU/A Airpods 3. Nesil ve Magsafe Şarj Kutusu 3.499 TL
  • Microsoft Xbox Series S 512GB Oyun Konsolu Beyaz 7.999 TL
  • Epson ECOTANK L3251 YAZ+TARA+FOT+WI-FI DIRECT Tanklı Yazıcı 3.899 TL
  • Acer A315-59/ i5-1235U/ 8GB Ram/ 512SSD/ 2GB MX550 Dizüstü Bilgisayar 11.999 TL
  • Philips GC5037_80 Buharlı Ütü 1.899 TL
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.