mages of mystralia ucretsiz oldu hxNKSz4Q
mages of mystralia ucretsiz oldu hxNKSz4Q

Mages of Mystralia Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’un 15 günlük ücretsiz oyun maratonunda sona adım adım yaklaşılırken şimdi ise Borealys Games imzası taşıyan indie oyunu Mages of Mystralia ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuluyor. 33 TL değerindeki oyun Control’ün yerini almış durumda.

Büyü dünyasında zihninizin senin en büyük silahınız olduğu oyunda düşmanlarınızla savaşmak için farklı büyüleri öğrenmeniz ve kendi büyülerinizi tasarlamanız, sinsi arazilerde yolunuzu bulmanız ve Mystralia krallığında geçmişin yanlışlarını düzeltmeniz gerekiyor.

Oyun, düşmanlarla savaşırken patronları yenerken ve bulmacaları çözerken kullanıcı tarafından tasarlanmış sihirli güçlere izin veren bir büyü hazırlama sistemini kullanan bir aksiyon-macera deneyimi sunuyor. Hikaye ise Dungeons and Dragons’un Forgotten Realms fantezi dünyasının arkasındaki akıl olan Ed Greenwood tarafından kaleme alınmış.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5 2300 veya eşdeğeri
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 Ti veya eşdeğeri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Mages of Mystralia’yı Epic Games Store’dan 28 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.