loop hero ucretsiz oldu JBIcbB7K
loop hero ucretsiz oldu JBIcbB7K

Loop Hero Ücretsiz Oldu

Loop Hero Ücretsiz Oldu
Loop Hero Ücretsiz Oldu

Loop Hero Ücretsiz Oldu

Loop Hero Ücretsiz Oldu
Loop Hero Ücretsiz Oldu

Epic Games Store tarafından hediye edilen beşinci ücretsiz oyun ise Loop Hero oldu. Four Quarters tarafından geliştirilen ve Devolver Digital’in yayınladığı 30 TL değerindeki bağımsız oyunu 21 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebileceğinizi unutmayın.

Oyunun açıklaması ise şu şekilde: “Lich, dünyayı sonsuz bir döngünün içerisine soktu ve bu dünyanın sakinlerini bitmek bilmeyen bir kaosa sürükledi. Cesur kahramanın girdiği her benzersiz keşif seferi döngüsü boyunca düşmanlar, yapılar ve araziler yerleştirmek için genişleyen bir mistik kart destesi kullan.

Girdikleri savaşlar için her kahraman sınıfı adına güçlü ganimetleri toplayıp kuşan ve döngü boyunca her macerayı güçlendirmek için hayatta kalanların kampını genişlet. Sonsuz umutsuzluk döngüsünü paramparça etme maceranda yeni sınıfların, yeni kartların ve sinsi gardiyanların kilidini aç.”

  • Bedava
    Bedava

    İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 x64

  • İşlemci: Intel Core2 Duo E4500 (2 x 2200) veya eşdeğeri, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ (2 x 1910) veya eşdeğeri
  • Bellek: 2 GB
  • Depolama: 200 MB
  • Ekran Kartı: GeForce 7300 GT (512 MB), Radeon X1300 Pro (256 MB)

Bakalım, altıncı günde verilecek sonraki gizemli oyun hangisi olacak?

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.