lewis hamiltonin abisinden aciklama geldi 2nihADwg
lewis hamiltonin abisinden aciklama geldi 2nihADwg

Lewis Hamilton’ın Abisinden Açıklama Geldi

Yıllardır görmediğimiz seviyede heyecanlı ve çekişmeli geçen Formula 1 2021 sezonu, şampiyonluk mücadelesi veren iki pilotun eşit puanlarla son kez bitiş çizgisini geçmesiyle sonlandı. Abu Dhabi Grand Prix’inin çoğunluğunu yarışın lideri olarak sürdüren Hamilton, 5 tur kala yapılan kazanın ve çıkan güvenlik aracının ardından son turda Max Verstappen tarafından geçildi.

Sekizinci şampiyonluğunu son turda Verstappen’e kaptıran Hamilton, yarışın ardından hiçbir şekilde varlığına dair bir iz göstermedi. Yalnızca geçtiğimiz günlerde şövalyelik unvanını alırken kameralara poz veren Hamilton, burada da bir açıklama yapmadı. Hamilton’ın sosyal medyadaki sessizliği de sürerken bugün abisinden bir açıklama geldi.

“Lewis’in durumu iyi”

Lewis Hamilton’ın yarış pilotu abisi Nicholas Hamilton, Twitch’te yayın açtığı sırada kardeşi Hamilton’ın durumu hakkında sorularla karşılaştı. Nicholas, bu soruları üstü kapalı cevaplasa da yine de Lewis’in neden hiç sosyal medyaya girmediğini de anlatmış oldu. Nicholas’ın kardeşi Lewis hakkında yaptığı açıklama şu şekildeydi:

“Lewis iyi. Sanırım sosyal medyaya biraz ara veriyor, onu suçlayamam. Sosyal medya çok toksik bir yer olabiliyor ama buna rağmen o iyi. Şu anda çocukların kayak yapmasını izliyor.”

Twitter’da 6,9 milyon, Instagram’daysa 26,4 milyon takipçiye sahip olan Lewis Hamilton, Abu Dhabi’deki yarışın finalinden bu yana hiçbir şekilde paylaşımda bulunmadı. Bununla birlikte Hamilton, takip ettiği herkesi, kendi köpeğinin Instagram hesabını dahi takipten çıkardı. Son turda şampiyonluğu kaybetmek ve bunda tartışmalı kararların da rol oynaması oldukça moral bozucu olsa gerek..

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.