Katlanabilir iPad Gelecek Yıl Gelebilir
0

Katlanabilir iPad Gelecek Yıl Gelebilir

Şub 01 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Ming-Chi Kuo, Apple tarafından gelecek yıl katlanabilir bir iPad modelinin piyasaya sürülmesinin makul bir olasılık olduğunu belirtti.

Kuo’ya göre katlanabilir iPad, Apple’ın ürün yelpazesine daha fazla çeşitlilik getirecek ve iPad segmentindeki satışları artıracak. Analist tam olarak ayrıntılara girmese de geçen yıl da söylentiye konu olan iPad’in Anjie Technology tarafından üretilen bir karbon fiber destek ayağına sahip olacağını kaydetti.

Kuo’nun son raporu, daha önce Apple’ın bir iPad-MacBook hibriti üzerinde çalıştığını ancak 2026’ya kadar piyasaya sürmeyeceğini belirten analist arkadaşı Ross Young’dan önemli ölçüde farklı. Benzer şekilde, bir başka saygın gazeteci Mark Gurman da katlanma özellikli iPad’in sonraki on yılda geleceğini belirtmişti.

Apple’ın başlangıçta katlanabilir bir iPhone’u da bu yıl piyasaya sürmesi beklense de artık durum böyle değil gibi görünüyor. Bunun yerine Kuo, katlanabilir iPad’in yenilenmiş bir iPad mini ile birlikte 2024’te gelmesini bekliyor. Analist, bu yıl iPad sevkiyatlarında yüzde 10-15’lik bir düşüş bekliyor ancak gelecek yıl katlanabilir iPad ve iPad mini tarafından desteklenmelerini bekliyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın