iron manin oyununun gelecegi iddia edildi VdqVS2an
iron manin oyununun gelecegi iddia edildi VdqVS2an

Iron Man’in Oyununun Geleceği İddia Edildi

Marvel, uzun yıllardır bizlere kimi zaman sevdiğimiz kimi zaman eleştirdiğimiz pek çok süper kahraman sundu. Bu süper kahramanlar içinde en beğenilen karakterlerden biri de Black Panther olmuştu. Maalesef ki filmin başrol oyuncusu Chadwick Boseman’ın hayatını kaybetmesi de filmin hayranlarını büyük bir üzüntüye boğmuştu.

Yaşanan bu olayın ardından ise devam filmi için merakımız sürerken, Black Panther’in bir açık dünya oyununun geliştirildiği iddiaları gündeme geldi. Marvel evrenini seven tüm oyuncuları heyecanlandıran bu haberin ardından, şimdi daha büyük bir iddia geldi.

Iron Man’in yeni bir oyununun geleceği iddia edildi

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi geçtiğimiz günlerde Black Panther’in oyununun geliştirildiğiyle ilgili iddialar ortaya atılmıştı. Video oyunu yazarı ve endüstrinin içinden bir isim olan Tom Henderson, Marvel evreniyle ilgili yeni projelerin yalnızca Black Panther’i kapsamadığını ortaya attı. Henderson’ın iddialarına göre, Black Panther dışında gelecek olan bir yeni oyun daha var ve o da Iron Man! Üstelik Henderson, bu yeni oyunun Electronic Arts (EA) tarafından geliştirildiğini de iddialarına ekledi.

Yeni oyunun da bir önceki Black Panther iddialarında olduğu gibi tek kişilik açık dünya oyunu olabileceği bildirildi. Biliyorsunuz ki Iron Man, Avengers: End Game filmiyle birlikte ölmüş ve Marvel evrenine veda etmişti. Ancak sevilen süper kahramanın çok fazla hayranı olması sebebiyle, Marvel ve EA’in böyle bir oyun geliştirebileceği ihtimalleri güçleniyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.