iphone 15 bambaska bir tasarimla gelebilir uUhfF1K2
iphone 15 bambaska bir tasarimla gelebilir uUhfF1K2

iPhone 15, Bambaşka Bir Tasarımla Gelebilir

İddialara göre Apple, iPhone 15 serisi için büyük bir tasarım değişikliği planlıyor. Buna göre iPhone 15 kasası titanyumdan yapılacak, cam arka panel ise yuvarlak kenarlara sahip olacak.

Bununla birlikte, ön kısım büyük ihtimalle iPhone 5C’ye benzer bir şekilde düz kalacak. Yani telefonun yan çerçevesi ile arka cam arasında daha yumuşak bir geçiş olması bekleniyor. Bununla daha rahat bir el tutuşunun mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Titanyum yapı ise ağırlığı azaltacaktır.

MacBook ve Mac Mini’nin benzer görünümlere sahip olduğunu düşündüğümüzde. Bu tahminin çok da abartılı olmadığını ve bu nedenle tasarım dilinin iPhone’lara da gelebileceğini düşünebiliriz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.