iPhone 14 için yeni renk seçeneği ortaya çıktı!
0

iPhone 14 için yeni renk seçeneği ortaya çıktı!

Paylaş

Apple, satışlarına hareket kazandırmak için genellikle ilkbahar aylarında iPhone modellerine yeni renk seçenekleri kazandırıyor. Geçtiğimiz Mart ayında Apple, iPhone 13 ve iPhone 13 mini için yeni yeşil rengini ve iPhone 13 Pro modelleri için ise köknar yeşil rengini tanıtmıştı. Nisan 2021’de de iPhone 12 ve iPhone 12 mini’ye Mor renk seçeneği eklenmişti.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus yeni sarı rengi ile geliyor

Hâl böyleyken, iPhone 14 için de benzer bir senaryo bekleniyor. Gelen bilgilerde doğrultusunda Apple’ın önümüzdeki hafta için bir tanıtım hazırlığında olduğunu söyleyebiliriz. Apple’ın geçtiğimiz yıl 8 Mart tarihinde iPhone modellerinin yeni yeşil rengini tanıttığını düşündüğümüzd, önümüzdeki günlerde yapılacak olan tanıtım ile birlikte de yeni bir renk seçeneği açıklanabilir.

Apple’ın akıllı telefonu için sunacağı renk seçeneği merakla beklenirken yakın zamanda iPhone 14 konusunda bir iddia ortaya atıldı. Bir Weibo gönderisine göre Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ı sarı renkte sunmayı planlıyor. Henüz bu bilgi doğrulanmamış olsa da sarı rengi ile iPhone 14 modelleri oldukça dikkat çekici olabilir.

Apple en son 2019’da iPhone 11 ve 2018’de iPhone XR için sarı renk seçeneği sunmuştu. Apple’ın iPhone 14 Pro modelleri için yeni bir renk planlayıp planlamadığı ise henüz belli değil. Ancak diğer modellerde sunulacak olası bir sarı rengin, iPhone 14 Pro’nun mevcut altın rengi seçeneğine benzeyeceği tahmin ediliyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın