iOS ve Android İçin Tomb Raider Reloaded Geliyor
0

iOS ve Android İçin Tomb Raider Reloaded Geliyor

Şub 02 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Tomb Raider Reloaded çok yakında mobil platforma geliyor. Yeni oyun, iOS, Android ve Netflix’e giden serideki ilk roguelike oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Merak edenler için oyun geliştirici Emerald City Games iş birliğiyle yapılmış ve şu anda ön kayıt aşamasında. Oyun, 14 Şubat’ta iOS ve Android’de satışa sunulacak ve aynı zamanda tüm üyeliklere dahil olacak şekilde Netflix’te de yayınlanacak. iOS kullanıcıları oyuna buradan, Android kullanıcıları ise Google Play Store‘a giderek kayıt yaptırabilirler. Şimdi kaydolmak, size Lara Croft’un ikili tabancalarının benzersiz bir altın versiyonunu verecek.

Tomb Raider Reloaded, eski Scion eserini elde etmek için kuğu dalışı, uçurum tırmanışı, geri takla atma görevinde çığır açan kahraman Lara Croft olarak sizi aksiyon dolu bir maceraya atıyor ve sürekli değişen odalara sokuyor. Yeni ve tanıdık düşmanların yanı sıra tehlikeli tuzaklar ve bulmacalar sizi oldukça zorlayacak. Yol boyunca, XP değiştiricileri, Lara’nın istatistiklerini iyileştiren rünler ve hayranların en sevdiği bomber ceketi ve koşuya özel güçlendirmeler elde edeceksiniz. Oyuncular her seviyede ilerledikçe, Lara’nın yeteneklerini geliştirmek için avantajlar toplayabilecek ve hatta cephaneliğini yükseltmek için silahlar üretebilecek

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın