Intel, Windows 10 ve 11 İçin Sürücü Güncellemeleri Yayınlamaya Başladı
0

Intel, Windows 10 ve 11 İçin Sürücü Güncellemeleri Yayınlamaya Başladı

Paylaş

Intel, Windows 11 ve 10 için Şubat 2023 sürücü güncellemelerini çeşitli hata düzeltmeleriyle birlikte göndermeye başladı. Şu anda yalnızca Bluetooth sürücüsü mevcut, ancak bunu yakında grafik ve WiFi sürücüleri takip edecek.

Peki Intel’in Şubat 2023 güncellemesindeki yenilikler neler? Resmi sürüm notlarına göre, Intel’in en son sürücüleri Windows 10 ve 11’de Bluetooth performansına olumlu katkılar sağlıyor. Çip üreticisi ayrıca WiFi (WiFi 4-802.11n) ve Bluetooth uyumluluğunu iyileştirmek için “birkaç değişiklik” yaptığını belirtmiş. Bir başka geliştirmeye geçersek, PC ile telefon arasındaki Bluetooth bağlantılarının güvenilirliği artmış.

Kalite iyileştirmelerine ek olarak, Bluetooth ve WiFi aynı anda kullanıldığında mavi ekran hatalarını tetikleyen ve sistemin yeniden başlatılmasını gerektiren önemli bir sorun giderildi.

Bir hatırlatma olarak, Intel sürücü güncellemeleri Windows Update aracılığıyla da gönderilmekte. Eğer cihazınız destekliyorsa bu özel sürücü güncellemelerini almaya başlayacaksınız. Ancak OEM bir sürücü yayınlamıyorsa veya beklemek istemiyorsanız Intel resmi web sayfasından sürücülere ulaşabilirsiniz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın