instagrama yeni bir ozellik geliyor iste detaylar tHM93Cfj
instagrama yeni bir ozellik geliyor iste detaylar tHM93Cfj

Instagram’a Yeni Bir Özellik Geliyor: İşte Detaylar

Dünyanın en popüler çevrimiçi fotoğraf ve kısa video paylaşım platformu Instagram için yeni bir özellik üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı. Mobil uygulamalarla ilgili yaptığı sızıntılarla bilinen Alessandro Paluzzi tarafından servis edilen yeni özellik, Instagram’daki gönderilerini Facebook’ta da paylaşan kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Kullanıcılar, Facebook’ta paylaşım yaparken o gönderi için gizlilik ayarı yapabiliyorlar. Bu bağlamda; dilediğiniz bir gönderiyi yalnızca kendinizin görebileceği şekilde, arkadaşlarınızla ya da Facebook’taki herkesin görebileceği şekilde paylaşabiliyorsunuz. İşte bu seçenekler, şimdi Instagram’a geliyor. Geliştirilen özellik sayesinde Instagram’dan Facebook’a otomatik olarak gönderilen paylaşımların gizlilik ayarları yapılabilecek.

Instagram’ın yeni özelliği işte böyle görünüyor

Instagram kullanıcıları, geliştirilen özellik hazır olduğunda yeni bir seçenek ile karşılaşacaklar. Bu seçenekte Facebook’ta da otomatik olarak paylaşılacak gönderiler için gizlilik seçenekleri yer alacak. Kullanıcılar bu sayede, Facebook’a aktarılacak paylaşımı kimlerin görebileceğini rahatlıkla seçebilecekler.

Instagram, üzerinde çalıştığı yeni özellik ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Haliyle bu özelliğin ne zaman kullanılabilir olacağı gibi sorular şimdilik yanıtsız…

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.