instagram 2021in ozetini olusturacak yeni ozelligi duyurdu cv3yI66e
instagram 2021in ozetini olusturacak yeni ozelligi duyurdu cv3yI66e

Instagram 2021’in Özetini Oluşturacak Yeni Özelliği Duyurdu

Instagram 2021'in Özetini Oluşturacak Yeni Özelliği Duyurdu
Instagram 2021'in Özetini Oluşturacak Yeni Özelliği Duyurdu
Instagram 2021’in; Geçtiğimiz hafta Spotify, kullanıcılarının bir yıl boyunca en çok dinledikleri albüm, şarkı, sanatçı vb. gibi listelerle kullanıcılarının 2021 yılı dinleme özeti özelliğini duyurmuştu. Ardından Reddit de 2021 yılı boyunca en çok anlatılan ve beğenilenleri derleyerek yılın öne çıkanlarıyla yıl özetini yayınladı. Spotify ve Reddit’ten sonra bugün Instagram da 2021’deki favori hikâyelerinizi gösterecek yeni özelliğini duyurdu. Özellik sayesinde yıl boyunca en çok etkileşim alan hikâyeler bir araya getirilerek yeniden paylaşılabilecek.

Yıllık inceleme trendine Instagram da katıldı

Instagram 2021'in Özeti
Instagram 2021’in Özeti
Spotify ve Reddit’in ardından Instagram da yıllık inceleme trendine katıldı. Popüler sosyal medya platformu Instagram, 2021 yılının kısa bir özetini oluşturacak yeni özelliğini duyurdu. Özellik ile Instagram, kişilerin hikâye arşivinden 10 farklı hikâyeyi seçerek tek bir içerik oluşturacak. Kullanıcılar 2021’nin özetini, paylaşmadan önce içerikte yer alan hikâyeleri kontrol ederek, istediği gibi ekleme çıkarmalar yapabilecek. Yalnızca önümüzdeki birkaç hafta kullanılabilecek Playback özelliği sayesinde oluşturulan yeni içerik, yeniden sadece hikâyede paylaşılabilecek.
Instagram 2021'in Özetini Oluşturacak Yeni Özelliği Duyurdu
Instagram 2021’in Özetini Oluşturacak Yeni Özelliği Duyurdu
Yılın son ayına girdiğimiz bugünlerde, geçtiğimiz yılın özetine Instagram hikâyeleriniz aracılıyla görmek isterseniz uygulamaya giriş yaparak Playback özelliği ile erişebilirsiniz. Yıl boyunca en çok etkileşime geçilen hikâyelerden oluşacak kısa bir yıl özetini oluşturan yeni Instagram özelliği, uygulamanın ana sayfa ekranındaki hikâyelerin altında karşınıza çıkacak. Siz de “Anıları gör” butonuna tıklayarak 2021 yılınızın özetine erişebilirsiniz. Umarım bu özellik insanların yararına kullanılmak üzere devam eder. Bildiğiniz üzere her türlü kolaylık ve yenilik konusunda her zaman insanoğlu işin üç kağıdına bakıp illegal şekilde çaba içerisine giriyorlar. Bir süre kullanımdan sonra izlemenizi tavsiye ederim. Eğer ki güvenilir olduğunu gördüğünüzde kullanmanız iyi olacaktır.
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.