Humble Bundle’dan Depremzedeler İçin Yardım Kampanyası
0

Humble Bundle’dan Depremzedeler İçin Yardım Kampanyası

Paylaş

Daha çok bağımsız geliştiriciler ile retro oyunların satıldığı bir platform olarak bilinen Humble Bundle, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremler ile ilgili bir yardım kampanyası başlattı. Şirket, bu yardım kampanyası kapsamında oluşturduğu özel bir oyun paketinin tüm gelirini, Türkiye ve Suriye’de kullanılması amacıyla Uluslararası Tıp Derneği, Çocukları Kurtarın Vakfı ve DirectRelief’e bağışlayacak.

Humble Bundle tarafından oluşturulan paket, toplamda 1.000 dolar değerinde 70’ten fazla ürün içeriyor. Bu bağlamda; bazı oyunlar ile dijital kitap ve çizgi romanlar, paket kapsamında satın alan oyunseverlerin olacak. Platform, bu paket için sadece 30 dolar istiyor. İşte bu kampanya kapsamında elde edilen gelirin tamamı, az önce bahsettiğimiz kurumlar aracılığıyla depremzedelere gönderilecek.

İşte yardım paketinde bulunan bazı popüler yapımlar

  • Gotham Knights
  • Ghostrunner
  • Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition
  • XCOM 2
  • PayDay 2
  • Euro Truck Simulator 2
  • Farming Simulator 17

12 milyon TL’den fazla para toplandı

Humble Bundle’ın oluşturduğu kampanya sayfasına baktığımız zaman, şu ana dek gerçekleşen satışlardan 12 milyon TL’nin üzerinde para toplanmış durumda. Bu arada belirtmemiz gereken bir husus var. Söz konusu paket için sunulan 30 dolar, aslında bir alt sınır. Dileyen tüketiciler, daha yüksek tutarlar ödeyerek depremzedelere yardımcı olabiliyorlar. Şu an için gönderilen maksimum tutar, 550 dolar olarak görünüyor.

“Paketi satın alacağım” diyorsanız

Dilerseniz siz de Humble Bundle’ın yardım paketini satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, buradaki bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına ulaşmak ve minimum 565 TL’den başlayan ödemeyi gerçekleştirerek hem oyun sahibi olabilir hem de depremzedelere yardım eli uzatabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihinin 8 Mart olduğunu belirtelim.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın