huawei band 7 tanitildi 1sZutwEP
huawei band 7 tanitildi 1sZutwEP

Huawei Band 7 Tanıtıldı

Huawei, akıllı saat yerine akıllı bileklik tercih edenleri unutmayarak Huawei Band 6 halefi Huawei Band 7 modelini duyurdu. İşte Huawei Band 7 özellikleri.

Huawei Band 7 fitness bilekliği yalnızca 9,99 mm kalınlığında ve 16 gr ağırlığında. Ürünün bataryasının 14 günlük tipik kullanıma yeteceği vaat ediliyor. Her Zaman Açık işlevi de mevcut ancak batarya sürenizden feragat etmeniz gerektiğini belirtmekte fayda var.

Band 7, 1.47 inç 194 x 368 piksel çözünürlükte AMOLED ekrana sahip. Huawei bilekliği siyah, kırmızı, yeşil ve pembe renk seçenekleri sunuyor.


Normal kalp atış hızı izlemenin yanı sıra, üründe uyku apnesi belirtilerini tespit etmek için gece boyunca çalışabilen bir kan-oksijen sensörü mevcut. Akıllı bileklik 5 ATM su geçirmezlik derecesine sahiptir ve 96 spor modu barındırıyor.

Huawei Band 7 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

5 Mayıs’ta Çin’de satışa çıkması planlanan Huawei Band 7, 270 yuandan başlayan fiyat etiketleri taşıyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.