hogwarts legacy eylul ayinda cikabilir mMw9Pezb
hogwarts legacy eylul ayinda cikabilir mMw9Pezb

Hogwarts Legacy Eylül Ayında Çıkabilir

İlk olarak PCGamesN tarafından paylaşılan bilgiye göre, “The Art and Making of Hogwarts Legacy” kitabının 6 Eylül tarihinde çıkacağı açıklandı. GamesRadar’ın haberine göre kitap, tamamen Hogwarts Legacy oyunuyla bağlantılı olduğu için kitabın oyunla aynı zamanda çıkacağı söylentileri ortaya çıktı ve bu da Hogwarts Legacy’nin olası çıkış tarihi olarak Eylül ayına işaret ediyor.

Daha önceki bazı söylentiler, Hogwarts Legacy’nin 2023 yılına ertelenmiş olabileceğine işaret ederken WarnerMedia CEO’su Jason Killar ise Twitter’da oyunun bu yıl içerisinde çıkacağını ima eden bir açıklamada bulunmuştu. Şu anda kesin olarak bildiğimiz tek bilgi, Hogwarts Legacy’nin, Harry Potter evreninde geçen Fantastik Canavarlar 3 filminden sonra piyasaya sürüleceğidir. Söz konusu filmin çıkış tarihi ise 8 Nisan.

Her iki durumda da, Hogwarts Legacy oyunu hakkında daha fazla şey duymamız çok uzun sürmeyecek diye umut ediyoruz. Zira Aralık 2021’de oyunun geliştiricisi WB Games Avalanche, merakla beklenen RPG oyunu hakkında son bir yılda oldukça az haber paylaşılmasının ardından, meraklı hayranlara 2022 yılı için daha fazla haber sözü vermişti.

Hogwarts Legacy, Eylül 2020’de ilk kez tanıtıldığından beri, oyunla ilgili çok az bilgi edinebildik. Eğer WB Games gerçekten de bu yılın eylül ayında oyunu çıkartmayı planlıyorsa, yakın zamanda bu durumun değişmesini bekleyebiliriz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.