Hepsiburada’nın özel indirimler sunan “Teknolojide Aksesuar Günleri” için geri sayım başladı

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, teknoloji severlere çok özel fiyatlarla kaçırılmayacak fırsatlar sunan Teknolojide Aksesuar Günleri’ni duyurdu. 17-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek kampanya kapsamında seçkin markaların akıllı saat, kablosuz kulaklık ve hoparlör ürünleri büyük indirimlerle satışa sunulacak.

Türkiye’nin ‘En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası’ Hepsiburada, teknoloji tutkunlarını sevindirecek özel fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlarla dolu yeni kampanyasını duyurdu.

17-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek “Aksesuar Günleri” kapsamında Huawei, JBL, Samsung, Spigen ve Anker marka aksesuar ürünleri özel fiyatlarla satılacak. Aktif ve sportif hayat tarzına sahip olanların ilgisini çekecek Huawei Watch Fit 2 akıllı saatin yanı sıra, Aksesuar Günleri’nin ilgi çeken bir başka ürünü ise JBL Go 3 taşınabilir Bluetooth hoparlör olacak.

Sportif ve şık giyim tarzıyla uyumlu akıllı saat arayışında olanlar için ise Samsung Galaxy Watch 4 geliyor! Göz alıcı Classic Silver model Samsung akıllı saat de özel fiyatıyla kampanya kapsamında sunulacak.

Fiyat/performans dengesinde başarılı ses ürünleriyle tanınan Anker, Aksesuar Günleri’nde iki özel ürünüyle yer alıyor. Çok avantajlı fiyatıyla satılacak olan SoundCore R100 TWS kablosuz kulaklığın yanı sıra, Anker’in Soundcore Motion+ Kablosuz HiFi Bluetooth hoparlörü de kampanyada yer alacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.