gran turismo 7 2022 state of playde boy gosterecek q3RRr1uA
gran turismo 7 2022 state of playde boy gosterecek q3RRr1uA

Gran Turismo 7, 2022 State of Play’de Boy Gösterecek

Gran Turismo 7 sonunda PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolları için bazı ertelemelerden sonra 4 Mart 2022 tarihinde yayınlanacak. Gran Turismo 7 yarış simülasyonunun özelliklerini ve yeni modlarını derinlemesine tanıtan 2022 yılının ilk State of Play etkinliği ise 3 Şubat günü TSİ 01.00’de başlayacak.

Sony, Gran Turismo’nun PS5 üzerinden 30 dakikalık oyun içi görüntülerini ve oynanış detaylarını PlayStation’ın Twitch ve Youtube kanalları üzerinden canlı olarak paylaşacağını duyurdu.

Geliştirici Polyphony Digital, PlayStation’a özel oyun hakkında yalnızca birkaç bilgi verdi ve oyunun birçok tanıdık modunu geri getireceğini söyledi. Oyun, serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi’nin “Gran Turismo 7’yi fazla uzatmak istemiyoruz” demesinden 7 yıl sonra, Haziran 2020’de ilk kez görücüye çıkmıştı.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.