gods will fall ucretsiz oldu dOQdEYZw
gods will fall ucretsiz oldu dOQdEYZw

Gods Will Fall Ücretsiz Oldu

Epic Games Store gizemli oyun etkinliği ile her gün oyun yağdırdıktan sonra normal haftalık rutinine geri döndü. Hatta hatırlarsanız şirket son bombayı ise Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy koleksiyonu ile patlatmıştı. Şirket bu hafta ise normalde 110 TL değerinde olan Gods Will Fall oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor.

Oyunda insanlığın son umudu sizsiniz. Tanrıların insanlık üzerindeki acı verici hâkimiyeti bin yıldır sürerken zulmederek her erkeğin, kadının ve çocuğun kendilerine bir bağlılık yeminiyle körü körüne itaat etmesini istiyorlar. Tanrıların isteğini yerine getirmeyenleri ise acımasız bir ölüm bekliyor. Gods Will Fall’da tanrıların insanlık üzerindeki acımasız kontrolünü ortadan kaldırmak için çaresizce çabalayan cesur savaşçıların vahşi mücadelelerini deneyimleyeceksiniz. Verilen her kararın ardından kişisel bir öykü ortaya çıktığını da belirtelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i5 veya AMD eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 veya AMD eşdeğeri
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Gods Will Fall’u 13 Ocak tarihine kadar arşivinize katabilirsiniz. Bir sonraki hediye oyun ise Galactic Civilizations III olarak açıklandı.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.