god of war ragnarok yakinda piyasaya surulebilir xcnfbTyy
god of war ragnarok yakinda piyasaya surulebilir xcnfbTyy

God of War Ragnarök Yakında Piyasaya Sürülebilir

God of War Ragnarök duyurulmuş ancak oyun hakkında herhangi bir çıkış tarihi açıklanmamıştı. Serinin hayranları yeni God of War oyununun ne zaman piyasaya sürüleceğini merak ederken, Ragnarok Kore’de derecelendirildi.

Bildiğiniz üzere Horizon Forbidden West, Kasım 2021’de Kore derecelendirme kurumunda boy göstermişti. Bu gelişmenin ardından da söz konusu yapım Şubat 2022‘de oyuncularla bir araya gelmişti. Şimdi de benzer bir durum yeni God of War oyununda yaşandı. Serinin yeni oyunu Kore’de 18 yaş sertifikası aldı.

Şimdilik geliştirici Santa Monica Studio tarafından konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, son yaşanan gelişmelere göre serinin yeni oyununun önümüzdeki sonbaharda oyuncularla bir araya geleceği tahmin ediliyor.

Kratos’un Şir tanrısı Baldur’u öldürmesinden sonraki olayları ele alacak olan yapım, İskandinav tanrılarının ölümlerini anlatacak. Söz konusu oyunun fragmanını ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.