god of war pc 105 guncellemesi yayinlandi xFeiTZnp
god of war pc 105 guncellemesi yayinlandi xFeiTZnp

God of War PC 1.0.5 Güncellemesi Yayınlandı

God of War PC 1.0.5, PC platformuna getirilen oyuna yeni özellikler eklemenin yanı sıra yakın zamanda sunulan DLSS keskinleştirme özelliğiyle ilgili bir sorunu da çözüme kavuşturuyor.

Geçen hafta sunulan 1.0.4 güncellemesi bir DLSS keskinleştirme özelliği eklemişti. Bu da oyuncuların netleştirme seviyesini ayarlamasına izin vererek, oyuncuların NVIDIA’nın işleme teknolojisiyle karşılaştığı bazı sorunları düzeltti. Sunulan yeni yama, kaydırıcıyı “0” olarak ayarlarken özelliğin devre dışı bırakılmasını engelleyen bir sorunu düzeltiyor. Ek olarak, bu yeni güncelleme çeşitli diğer düzeltmeleri paketliyor ve oyuna yeni bir fare hassas modu da dahil olmak üzere toplam 3 yeni özellik ekliyor.

Geliştirme ekibi tarafından da paylaşıldığı üzere, AMD donanımında performans sorunlarına neden olan bir sorun da tespit edilmiş durumda ve şu anda bunun için bir düzeltme için çalışıldığı belirtiliyor. Ekip bunun için şimdilik bir tarih ise veremiyor.

God of War hem PC hem de PlayStation 4 (ve PlayStation 5) için tüm dünyada mevcut. Sony, PC sürümü geçtiğimiz ay piyasaya sürülen oyunun başarılı olduğunu paylaşmıştı.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.