Ghostwire: Tokyo, Xbox Series X|S ve Game Pass’a Geliyor
0

Ghostwire: Tokyo, Xbox Series X|S ve Game Pass’a Geliyor

Paylaş

Tango Gameworks tarafından geliştirilen doğaüstü aksiyon oyunu Ghostwire: Tokyo sonunda Xbox platformlarına geliyor. Deathloop ile birlikte bu oyun bir yıl önce PlayStation 5’e özel olarak çıktı ancak Xbox oyuncuları 12 Nisan’dan itibaren oyunu deneyimleyebilecek.

Artık Xbox için birinci taraf bir stüdyo olan Tango, Ghostwire: Tokyo’yu Microsoft Store üzerinden Xbox Series X|S konsoluna, Windows 10 ve 11’e, ayrıca Xbox ve PC Game Pass abonelik hizmetlerine hiçbir ek ücret olmadan getiriyor.

Stüdyo ayrıca 12 Nisan’da oyuna büyük bir güncelleme yayınlayacak. Spider’s Thread adlı güncelleme, tek seferde denemek ve yenmek için 30 aşamalı bir mücadele koşusu, temel deneyime yeni yerler sunan bir oyun modu getiriyor. Yepyeni görevler ve gizemler, genişletilmiş ara sahneler, yeni düşman türleri ve hatta kahraman Akito’nun onlara karşı kullanması için birkaç yeni beceri de cabası.

Öncelikle Evil Within serisiyle tanınan Tango Gameworks, korku köklerinden uzaklaşarak ritim aksiyon oyunu Hi-Fi Rush’ı Ocak ayında Xbox ve PC’de sürpriz bir şekilde piyasaya sürdü. Oyun şimdiden iki milyon oyuncuya ulaştı. Ancak Tango Gameworks’ün kurucusu Shinji Mikami’nin yakında stüdyodan ayrılacağı söyleniyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın