ghostwire tokyo cikis tarihi sonunda belli oldu pJPDLK5B
ghostwire tokyo cikis tarihi sonunda belli oldu pJPDLK5B

Ghostwire: Tokyo Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu

The Evil Within geliştiricisi Tango Gameworks imzası taşıyan Ghostwire: Tokyo adlı paranormal aksiyon-macera oyunu için beklenen çıkış tarihi sonunda duyuruldu.

İyi haberse oyuncuların çok fazla beklemeyecek olması. Buna göre oyun, PC ve PS5 için 25 Mart tarihinde çıkış yapacak. Hatta Deluxe Edition için ön sipariş vermiş olanlar 3 gün önce erken erişim hakkı elde edecek.

Deluxe Edition sahiplerine bonus içerikler olarak Shinobi kostümü, kunai silahı ve sokak giyimi moda paketi sunulacak. Oyunu ön sipariş veren herkes aynı zamanda Biker ve Hannya kostümlerini de alacak.

Normalde 2021 sonunda çıkması beklenilen oyun yetişmemiş ve ilkbahara ertelenmişti. Bu arada oyun hakkında daha fazlası Gran Turismo 7 odaklı State of Play’den 24 saat sonra gerçekleşecek olan bir 4 Şubat TSİ 01:00 zamanlı prömiyer ile öğrenebileceğiz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.