ghostwire tokyo cikis tarihi sizdirildi hyF4Q2kN
ghostwire tokyo cikis tarihi sizdirildi hyF4Q2kN

Ghostwire: Tokyo Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Tango Gameworks’ün geliştirdiği ve Bethesda’nın yayıncılığını üstlendiği aksiyon-korku oyunu Ghostwire: Tokyo’nun çıkış tarihi sızdırılmış gibi görünüyor. Bethesda, bir süre önce Ghostwire: Tokyo oyununun bu yılın bahar dönemi içerisinde çıkış yapacağını doğrulamıştı. Ancak yeni bir sızıntı bilgi, daha net bir çıkış tarihine işaret ediyor: 24 Mart.

“MP1st” adlı internet sitesi tarafından paylaşılan ve GamesRadar’ın aktardığı bilgiye göre, Ghostwire: Tokyo için açılan PlayStation Store sayfasında, oyunun çıkış tarihi kısa bir süreliğine paylaşıldı ve daha sonrasında bu bilgi sayfadan kaldırıldı. Ancak MP1st, çıkış tarihi bilgisi sayfadan kaldırılmadan önce sayfanın bir ekran görüntüsünü almayı başarabildi ve bu sayede oyunu çıkış tarihi ortaya çıkmış oldu.

Aslında Ghostwire: Tokyo’nun 2021 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak salgın döneminde neredeyse her şirketin başına geldiği gibi, Tango Gameworks’ün de oyunu geliştirme süreci uzadı ve oyunun çıkışı bu yıla ertelendi.

Bu arada Ghostwire: Tokyo oyunu, PlayStation ile yapılan anlaşma nedeniyle konsol tarafında belli bir süre için yalnızca PlayStation’a özel olacak. Ancak PlayStation ile yapılan anlaşmanın süresi dolduktan sonra, oyun Xbox platformuna da gelecek.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.