General Mobile GM22S tanıtıldı! Fiyatı ve özellikleri
0

General Mobile GM22S tanıtıldı! Fiyatı ve özellikleri

Paylaş

İçinde bulunduğumuz 2023 yılının ilk çeyreği, teknoloji sektörü için rekabetin giderek arttığı bir dönem oldu. Birçok markanın peş peşe tanıtımlar yaptı. Bugün de Türkiye’nin yerli akıllı telefon üreticilerinden General Mobile, uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken GM22 modelini tanıttı. İşte GM22S fiyatı ve özellikleri …

General Mobile GM22S fiyatı ve özellikleri!

General Mobile GM22S, özellikleri ve fiyatı itibariyle uygun fiyatlı akıllı telefon almayı planlayan kişileri hedefliyor. Cihazın içerisinde MediaTek’in 2.0 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Helio G25 işlemcisi bulunuyor. Ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB depolama seçeneğine sahip olduğunu belirtelim. Tabii MicroSD kart ile hafızayı artırmak mümkün.

Cihazın tasarımına baktığımızda Saf Beyaz ve Okyanus Siyahı şeklinde 2 farklı renk seçeneğine sahip olduğunu görüyoruz. Ön tarafta 6.52 inç boyutunda HD+ ekranı, arka tarafta ise 52 Megapiksellik ana kamerasıyla birlikte 3’lü kamera dizilimi dikkatleri çekiyor.

5.000 mAh boyutundaki bataryası, HyperEngine teknolojisiyle birleşerek bir günü aşan kullanım süresiyle çok daha verimli bir pil ömrü sunuyor. Ayrıca lansmana özel GM Garanti Plus paketi hediyesi ile garanti süresi de 3 yıla çıkarılmış durumda.

General Mobile GM22S fiyatı:

  • GM22S 4GB RAM, 64 GB depolama: 3 bin 999 TL

Siz General Mobile GM22S fiyatı ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın