geforce now lg akilli tv modelleri icin betadan cikti E54Ive3c
geforce now lg akilli tv modelleri icin betadan cikti E54Ive3c

GeForce NOW, LG Akıllı TV Modelleri İçin Betadan Çıktı

NVIDIA bulut oyun servisi GeForce NOW, şirket tarafından duyurulduğu üzere artık LG akıllı TV modelleri için beta sürümünden çıktı. Bulut oyun servisini, belirli LG TV’lerde ilk kez Kasım 2021‘de şirketin şu ana kadar beta sürümünde olan bir Smart TV uygulaması oluşturmak için LG ile ortaklık yaptığı sırada görmüştük.

NVIDIA’nın bulut oyun servisiyle uyumlu TV modelleri arasında 80 pazarda belirli 2021 ve üzeri LG 4K OLED, QNED Mini LED ve NanoCell TV modelleri yer alıyor. Uyumlu TV modeline sahip olanlar LG Content Store’a giderek oyuna göz atabilir ve indirme düğmesine basabilir.

GeForce NOW uygulaması için yeni bir güncelleme, NVIDIA GPU’ları veya bir SHIELD TV cihazı kullanan üyeler için yapay zeka destekli bir seçenek içeren bir çözünürlük ölçeklendirme seçeneği de sunuyor. Bu özelliği kullanarak bant genişliği sınırlamaları olan oyuncular, monitörlerinin doğal çözünürlüğüyle eşleşen daha keskin grafiklere sahip olabilecek. NVIDIA’ya göre, ölçeklendirme seçeneklerinin üç mod ise; standart, geliştirilmiş ve yapay zeka geliştirilmiş.

Bu hafta akış hizmetine gelen yeni oyunlar da bulunuyor. Bu oyunlar arasında Mortal Online 2, Daemon X Machina, Metro Exodus Enhanced Edition, Tropico 6 ve Assassin’s Creed III Deluxe Edition yer alıyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.