Game Pass kullanıcılarına kötü haber! Birçok oyun ayrılıyor
0

Game Pass kullanıcılarına kötü haber! Birçok oyun ayrılıyor

Paylaş

Microsoft’un abonelik bazlı oyun kütüphane servisi Xbox Game Pass her ay yeni oyunları kütüphanesine eklerken, anlaşmalarının bittiği oyunlar kütüphaneden ayrılıyor. Wo Long: Fallen Dynasty gibi beklenen bir oyunun yarın itibariyle çıkışıyla aynı anda kütüphanesine ekleyen sistem, bu ay birçok oyunu kaybediyor. İşte Game Pass sisteminden ayrılan oyunlar…

Xbox Game Pass’den ayrılan oyunlar belli oldu!

Xbox Game Pass servisi, pek çok yeni oyunu kütüphanesine eklerken birçok oyundan vazgeçiyor. Geçtiğimiz günlerde Atomic Heart, F1 22 gibi oyunları kütüphanesine ekleyen sistem, bu ay toplamda 14 oyunu sisteminden çıkardı. Bunlardan en çok göze çarpan oyun ise Marvel’s Guardian of the Galaxy oldu.

Fakat maalesef sistemden çıkarılan oyunlar bununla sınırlı değil. Goat Simulator, Kentucky Route Zero: TV Edition, Paradise Killer, Undertale, Young Souls, Zero Escape: The Nonary Games de ayrılanlar kervanına dahil oldu. Bu oyunlar 16 Mart itibariyle sistemden kaldırılacak. Yine de Game Pass sahipleri oyunları satın almak istediğinde yüzde 20 indirimden faydalanabilecek.

Mart ayında Xbox Game Pass servisinden ayrılan oyunların listesi şu şekilde:

Oyun Kaldırıldığı tarih
Goat Simulator 16 Mart
Kentucky Route Zero: TV Edition 16 Mart
Marvel’s Guardians of the Galaxy 16 Mart
Paradise Killer 16 Mart
Undertale 16 Mart
Young Souls 16 Mart
Zero Escape: The Nonary Games 16 Mart
Alien: Isolation  1 Mart
Crown Trick 1 Mart
Dragon Ball FighterZ 1 Mart
Far: Changing Tides 1 Mart
Lightning Returns 1 Mart
Madden NFL 21 1 Mart
Octopath Traveler 1 Mart

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox Game Pass ‘den ayrılan oyunlar başarılı oyunlar mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın