Galaxy S23 FE ufukta göründü: İşte gelmesi beklenen tarih!
0

Galaxy S23 FE ufukta göründü: İşte gelmesi beklenen tarih!

Şub 16 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Akıllı telefon dünyasının en önemli isimlerinden Samsung, Galaxy S23 serisiyle akıllı telefon sektörünün gündemine oturdu. Şirket, donanımıyla oldukça güçlü olan seriye alternatif olarak çıkardığı uygun fiyatlı FE serisine yeni bir üye kazandırıyor.

Galaxy S23 FE, Ağustos veya Eylül ayında piyasaya sürülecek

Bugüne dek hep çeşitli sıkıntılarla gündeme gelse de FE serisi, birçok kullanıcıya hitap etti. Samsung, çip krizi nedeniyle Galaxy S22 FE’yi önce ertelemiş ardından da iptal etmişti. The Elec‘in yeni bir raporuna göre şirket, Galaxy S23 FE, Ağustos veya Eylül ayında sahne alacak.

Galaxy FE serisi, S20 FE ile 2020 yılında 10 milyondan fazla satarak büyük bir popülerlik kazanmıştı. Ancak şirket, Galaxy S21 FE ile aynı performansı gösteremedi. Galaxy S22 FE’yi de es geçen şirket, serinin beklenen modeline sıkı hazırlanıyor.

Beklenen Galaxy FE modeliyle ilgili elimizde çok fazla detay yok. Ancak önemli kaynaklar cihazın kalbinde S23 serisi için hazırlanan Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy veya Snapdragon 8+ Gen 1 olacağını söylüyor. Ayrıca rapora göre Samsung, Galaxy A74’ü atlayıp bu modele odaklanacak.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın