galactic civilizations iii ucretsiz oldu vcJKdqtc
galactic civilizations iii ucretsiz oldu vcJKdqtc

Galactic Civilizations III Ücretsiz Oldu

Epic Games Store tarafından sunulan yeni yılın ikinci ücretsiz oyunu Galactic Civilizations III oldu. 40 TL değerindeki oyun daha önce de mağazada ücretsiz olarak sunulmuştu yani hali hazırda kütüphanenizde olma ihtimali var. Oyunun geçtiğimiz hafta verilen Gods Will Fall’un yerini aldığını da hatırlatalım.

Yeni ücretsiz oyun, galaksinin her yerinde bir imparatorluk seçip inşa etmek için düzinelerce benzersiz ırk sunan 4X sıra tabanlı bir strateji deneyimi. Oyunda her seansta teknolojiler araştıracak, imparatorluğunuzu genişletecek, yıldız gemileri tasarlayacak, savaşlar yürütecek, ırkınızın kültürünü yayacak ve uzaylı siyasetiyle uğraşacaksınız. Ayrıca pakete Crusade ve Retribution genişletmeleri de dahil.

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Çift Çekirdekli
  • Bellek: 4 GB
  • Depolama: 12 GB
  • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 10.1 Ekran Kartı (AMD Radeon HD5x00 Serisi / Nvidia GeForce 500 Serisi / Intel HD 4000 veya üstü)

Galactic Civilizations III’ü 20 Ocak tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bir sonraki ücretsiz oyun ise Relicta olarak duyurulmuş durumda.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.