Serinin yeni lideri: Galaxy A54 ön inceleme!

Galaxy A54 özellikleri ve fiyatı belli oldu. Biz de Galaxy A54 ön inceleme videomuzda cihazın detaylarını anlatıyoruz.

Read more

TikTok’a Bilim ve Teknoloji İçeriklerine Özel Akış Geliyor!

TikTok, uygulamaya yalnızca bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik konularından videoların yer alacağı yeni bir akışın ekleneceğini duyurdu. ‘STEM’ ismi verilen bu akış, hâlihazırda bulunan ‘Sizin İçin’ ve ‘Takip Ediliyor’ sayfalarının yanında yer alacak.

Read more

Instagram’dan Reels Paylaşmayı Kolaylaştıracak Özellik

Instagram, arkadaşlarınıza gönderdiğiniz Reels videolarını kolayca bulmanızı sağlayan yeni özelliğini Türkiye’de kullanıma sundu.

Read more

YouTube, Küfür Politikasını Yeniledi

YouTube, içerik üreticilere yönelik küfür politikasını esnetmeye karar verdi. Artık küfür içeren videoların gelirleri sıfırlanmayacak. Bunun yerine kısıtlama politikası uygulanacak.

Read more

Reddit’e TikTok Benzeri Özellik Geliyor

Reddit, platforma TikTok benzeri bir özellik getireceğini duyurdu. Yeni özellik, video ve metin gönderilerini birbirinden ayırarak yalnızca videolara özel bir akışın uygulamaya gelmesini sağlayacak.

Read more

Apple, yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ı tanıttı!

Apple, artık klasikleşen yeni renk tanıtımını bugün gerçekleştirdi. iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için Sarı renk satışa sunuldu.

Read more

Microsoft Edge, Video Super Resolution Desteği Kazanıyor

Oyunlara uygulanan yükseltme teknolojileri fazlasıyla yaygınlaştı. Şimdi ise hayatımıza yapay zeka destekli video yükseltme teknolojileri giriyor. NVIDIA’nın yeni kullanıma sunduğu RTX Video Super Resolution teknolojisini detaylıca ele almıştık …

Read more

Intel, Kendi Video Yükseltme Teknolojisi Üzerinde Çalışıyor

NVIDIA, yakın zaman önce RTX Video Super Resolution isimli video yükseltme teknolojisini duyurmuştu. İlk etapta Chrome ve Edge tarayıcılarını destekleyen VSR, nesnelerin kenarlarını keskinleştirerek ve video bozulmalarını azaltarak tarayıcıdaki …

Read more