Instagram Gizli Hesap & Profil Görme Sitesi ve Uygulamasız

Ülkemizde özellikle belli başlı sosyal platform hesapları bulunur. Bu hesapların en başında Instagram geldiğinden dolayı gizli birçok profiller oluşturulmaktadır. Kimi zaman insanlar oluşan bu gizli profilleri sürekli olarak merak eder.

Read more

Üçüncü Taraf Twitter Uygulamaları Ücretli Olabilir

Twitter, artık geliştiricilerin Twitter API’ına erişmek için ücret ödemesinin gerekeceğini duyurdu. Bu, popüler üçüncü taraf Twitter uygulamalarını kullanmanın da paralı hâle gelebileceği anlamına geliyor.

Read more

Apple Haritalardaki Kritik Bir Hata Sessizce Düzeltilmiş

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Apple Haritalarda bulunan kritik bir hata, 3. parti uygulamaların konumunuza izinsiz erişmesine izin vermiş. Üstelik Apple bu hatayı iOS 16.3 güncellemesiyle sessiz sedasız düzelttiğini itiraf ediyor.

Read more

1Password iOS Uygulaması İçin Yeni Özellikler Tanıtıldı

Popüler parola yöneticisi 1Password, uygulamaya yeni bir ana ekran ve daha fazla özelleştirme seçeneği ekleyen 1Password 8 ile geçen yıl büyük bir güncelleme aldı. Şimdi ise AgileBits, özellikle iOS kullanıcıları için 1Password güncellemesiyle gelen …

Read more

Elon Musk, Twitter’ı “Ödeme Aracına” Çevirmeye Başlıyor

Elon Musk’ın Twitter’a ödeme yöntemleri entegrasyonu sağlamak için harekete geçtiği bildirildi. İddialara göre Twitter için çoktan resmi başvurular da yapıldı. Elon Musk’ın amacı, “her şeyin uygulaması” dediği proje için başlangıç olabilir…

Read more

Google, Android 14’te çok önemli bir özelliği kısıtlayacak

Gelen bilgilere göre Google, Android 14 ile birlikte kullanıcıların eski uygulamaları yüklemelerinin önüne geçecek.

Read more

Samsung, Tamir Uygulamasını Galaxy S22 Serisine Getirdi

Samsung, kullanıcıların cihazlarını kendilerinin tamir etmesini sağlayan sisteminin 5 yeni cihaza geldiğini duyurdu. Buna göre; Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra’nın yanı sıra Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360 bilgisayarı sahipleri hizmetten yararlanabilecek.

Read more

Red Hat’tan Ian Hood, Hibrit Sınır Uygulama Bulutları Hakkında Konuştu

Hibrit sınır uygulama bulutları hakkında konuşan Red Hat Küresel Endüstriler Baş Stratejist Ian Hood: Ağların ve hibrit sınır bulutlarının verimliliğini artırmak için yapay zeka ve öğrenen makinelerin kullanımının da artacağını öngörüyoruz: “Telekom …

Read more

Türk Telekom geliştirdiği erişilebilir yaşam teknolojileriyle hayata değer katıyor

Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Arif Sancaktaroğlu, ‘Teknolojiyi insanların iyilik ve faydasına sunan bir kurum olma vizyonumuzla, çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi.

Read more

WhatsApp’a Proxy Desteği Geldi: Nasıl Kullanılır?

WhatsApp, herkesin özgürce platforma erişim sağlayabilmesi adına proxy desteği sunmaya başladığını açıkladı. Sansüre karşı gelen bu özelliğin nasıl kullanıldığına gelin bakalım.

Read more