Ubisoft, Oyunlardaki NPC’lere Metin Üretecek Aracını Duyurdu

Ubisoft, video oyun geliştirmek için kullanacağı yeni yapay zeka aracı “Ghostwriter”ı duyurdu. Bu yapay zeka aracı, oyunlardaki NPC’ler için konuşma metinleri üretecek. Bu sayede oyunların gerçekçiliği artırılacak.

Read more

ZOMBI – İnceleme

ZOMBI – İnceleme, Trendler oyun severler arasında güzel bir ahenk oluştururlar. Özellikle de popüler oyunların bir çoğu ana oyunları taklit..

Read more

Zam öncesi son şans! Steam’de dev indirim

Bildiğiniz üzere Steam kur güncellemesinin ardından pek çok oyun zamlandı. Buna karşılık Steam Ubisoft indirimleri son şans olabilir.

Read more

The Crew Motorfest Duyuruldu

Ubisoft tarafından açık dünya yarış serisinin üçüncü bölümü olan The Crew Motorfest duyuruldu. Ubisoft Ivory Tower tarafından geliştirilen son bölüm, sürücüleri Hawaii adalarına götürecek. PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox …

Read more

Ubisoft’tan üç oyun için iptal kararı!

Ubisoft yaptığı açıklama ile Skull and Bones oyununu bir kez daha ertelediğini duyurdu. Aynı zamanda 3 oyunda iptal edilmiş durumda.

Read more

Watch Dogs – İnceleme

Oyun dünyasında bildiğiniz üzere oyun yapmak bir kumardır. Watch Dogs – İnceleme yazımda değineceğim. Yani oyunlar grafiksel olarak yüksek teknolojilerle geliştirilmiş bir ortamla rekabet etmek konusunda bir konuda dezavantajla başlıyorlar, bir konuda ise avantajlı olarak firmalar işe başlıyorlar.

Read more