Çıkar Çıkmaz Game Pass’e Gelecek: Redfall Ön İncelemesi

2023’ün en çok beklenen oyunlarından olan Arkane ve Bethesda imzalı Redfall’u test etme fırsatı bulduk. Gelin hep beraber, oynanış videolarıyla birlikte oyunda bizi nelerin beklediğine bir göz atalım.

Read more

E-ticaret’e Nasıl Başlanır? İşte Öneriler

Bugün yaptığımız alışverişlerin birçoğunu internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Hal böyle olunca bir E-ticaret sitesi kurmak iyi bir girişim fikri haline geldi. Peki E-ticarete nasıl, nereden başlanır? Sizlere ilaç gibi gelecek önerileri sıraladık.

Read more

Binaların İçinde Depresif Hissetmek: Hasta Bina Sendromu

Günlük hayatımızın birçoğunu ev ve iş yeri gibi kapalı alanlarda geçiriyoruz. Birazdan açıklayacağımız “hasta bina sendromu (HBS)” ise, iş yeri başta olmak üzere bu kapalı alanlarda ortaya çıkmaya oldukça meyilli bir hastalık.

Read more

Twitter, Yer İşaretlerine Ekleme Sayısını Göstermeye Başladı

Twitter’ın iOS sürümüne yeni bir özellik eklendi. Bu özellik, bir paylaşımın kaç kullanıcı tarafından “Yer İşaretleri”ne eklendiğini gösteriyor. Android ve web sürüm kullanıcıları, bu özelliği henüz göremiyorlar.

Read more

3 CIO’dan ikisinin 2023 için önceliği siber güvenlik

2023’ün teknoloji yatırımlarında optimizasyon yılı olacağı, güncel bir araştırmayla kanıtlandı. Gartner’ın teknoloji liderleriyle yürüttüğü araştırma, şirketlerin teknoloji planlarında optimizasyonun önceliklendirildiğini gösterirken, yatırım ajandasının ilk sırasında siber güvenlik yer aldı.

Read more

Star Trek: Discovery’nin Karmaşık Görsel Efektleri AMD’nin Yardımıyla Yapılıyor

Sanal prodüksiyon için donanım ve yazılım gereksinimleri inanılmaz derecede önemli bir yere sahip. ABD ve Avrupa’da stüdyoları bulunan Oscar ödüllü ünlü görsel efekt şirketi Pixomondo ise Star Trek: Discovery ve Star Trek: Strange New Worlds adlı …

Read more

Red Hat ve Samsung, Yeni 5G Radyo Erişim Ağı (RAN) Çözümü için Birlikte Çalışıyor

Red Hat, gelişmiş entegrasyon ve otomasyon imkanlarına sahip sanallaştırılmış radyo erişim ağı (vRAN) çözümü sunmak için Samsung ile mevcut iş birliğinin kapsamını genişlettiğini duyurdu. Bu teknoloji, artırılmış esneklik ve operasyonel verimlilik …

Read more