Counter Strike 2 Farkları, Tahmini Sistem Gereksinimleri

Valve’ın uzun süren bekleyişin ardından duyurduğu Counter Strike 2, bizlere ve serinin tarihine neler sunacak? Counter Strike 2 ile gelen yenilikler, tahmini sistem gereksinimleri ve dahası içeriğimizde.

Read more

Xiaomi’de MIUI 14 rüzgarı: 3 modele daha geldi!

Xiaomi’nin geçtiğimiz aylarda ttanıttığı MIUI 14 arayüzü, hızla dağıtılmaya devam ediyor. Şirket, bugün 3 modelin daha kapısını çaldı.

Read more

PUBG Mobile için 5. yaş güncellemesi! İşte yenilikler

PUBG Mobile 2.5 güncellemesi oyuncuların oyun içi içeriklerini oluşturabilecekleri yepyeni inşa modunu ve birçok özelliği oyuna ekliyor.

Read more

1.099 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz!

Activision, herkesi Call Of Duty Modern Warfare 2 Online’ı ücretsiz oynamaya davet ediyor. İşte detaylar…

Read more

Discord Sorununu Düzelten PlayStation 5 Sistem Yazılımı Güncellemesi 7.1 Çıktı

Geçtiğimiz hafta Sony tarafından PlayStation 5 Sistem Yazılımı Güncellemesi 7.0‘ın kullanıcılara sunulmasının ardından şimdi de önceki güncellemenin getirdiği sorunlardan birini ele alan PlayStation 5 Sistem Yazılımı Güncellemesi 7.1 (23.01-07.01.00 …

Read more

GTA Online’a yeni hikaye görevleri geliyor!

Dünyayı kasıp kavuran oyun GTA V’e yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme ile GTA Online’a yeni hikaye görevleri eklenecek.

Read more

İkinci Windows 11 Moment Güncellemesi Yılın İkinci Yarısında Geliyor

Microsoft, 2015 yılında Windows 10 işletim sistemi için yeni bir güncelleme modeli tanıtmıştı. Bu modelde yıllık olarak iki veya üç büyük özellik güncellemesi sunulması planlanıyordu. Sonrasında yılda iki özellik güncellemesi olacak şekilde …

Read more

Windows 11 Yavaş Dosya Kopyalama Sorunu Çözülüyor

Windows işletim sistemleri milyarlarca kişi tarafından, farklı yapılandırmalara sahip sistemler tarafından kullanılıyor. Bu nedenle sürekli olarak ortaya çıkan hatalardan bahsediyoruz. 22H2 sürümüne yükseltme yapan bazı Windows 11 kullanıcıları …

Read more

7 Yıl Güncelleme Alan Android Telefon: Fairphone 2!

Fairphone’un 2015 yılında piyasaya sürdüğü “Fairphone 2” isimli telefon, tam 7 yıl boyunca güncelleme aldı. Bu özelliği ile Android kullanıcılarının ‘güncelleme’ şikayetinin sona erdirilebileceğini gösteren telefon, artık güncellenmek teknik olarak mümkün olmadığı için yeni güncelleme alamayacak.

Read more

Samsung’dan bir model için daha One UI 5.1 güncellemesi!

2021 yılında kullanıcıların beğenisine sunulan Galaxy A52s 5G modeli One UI 5.1 güncellemesini almaya başladı.

Read more