Samsung Galaxy S23+ kutu açılışı ve ön inceleme!

Samsung, dün düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefonlarını tanıttı. Biz de Galaxy S23+ kutu açılışı ve ön inceleme videomuzla sizlerleyiz.

Read more

Samsung’un Galaxy Unpacked Etkinliğinde Tanıtacağı Ürünler

Samsung’un heyecanla beklenen Galaxy Unpacked etkinliği 1 Şubat günü gerçekleştirilecek. Peki şirket bu etkinlikte hangi ürünlerini tanıtacak?

Read more

Samsung Galaxy S23 serisinin özel işlemcisi belli oldu!

Samsung’un Unpacked etkinliğinde tanıtacağı Galaxy S23 serisinin özel Snapdragon 8 Gen 2 ile birlikte geleceği ortaya çıktı.

Read more

Samsung Galaxy S23 fiyatları ortaya çıktı!

Bugün gelen bir sızıntıya göre Samsung Galaxy S23 fiyatları selefine göre daha pahalı olacak. İşte haberin detayları….

Read more

Samsung Galaxy A54 FCC’de Görüldü

Samsung, Galaxy A54 modelini tanıtmaya hazırlanırken telefon FCC’de görüldü. “SM-A546E” model numarasıyla FCC’de görülen Galaxy A54, 25W hızlı şarj destekleyen 4.905 mAh bataryaya sahip olacak. FCC’ye göre 25W hızlı şarj Samsung üretimi bir “EP-TA800 …

Read more

Uygun fiyatlı beklenen Galaxy A24 teknik özellikleri belli oldu

Uygun fiyatlı beklenen Samsung Galaxy A24 teknik özellikleri belli oldu! İşte özellikler ve fiyatı için detaylar…

Read more

Bu özellikleri görünce, cebinizdeki telefonu hemen değiştirmek isteyeceksiniz! 2023 yılında, hangi telefonlar piyasaya çıkıyor?

2023 yılında hangi akıllı telefonlar çıkacak? Samsung Galaxy S23 ailesinden iPhone 15’e kadar beklemeniz gereken modelleri listeledik.

Read more

Samsung’dan Galaxy S23 serisi için iddialı açıklama!

Samsung, 1 Şubat’taki Unpacked etkinliğine hazırlanıyor. Şirket CEO’su ise etkinlik öncesi Galaxy S23 serisi ile ilgili açıklamalar yaptı.

Read more

Samsung, Tamir Uygulamasını Galaxy S22 Serisine Getirdi

Samsung, kullanıcıların cihazlarını kendilerinin tamir etmesini sağlayan sisteminin 5 yeni cihaza geldiğini duyurdu. Buna göre; Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra’nın yanı sıra Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360 bilgisayarı sahipleri hizmetten yararlanabilecek.

Read more